Rodina Alyssy

Rodina Alyssy

13. září 2008 v 16:13
Alyssa pochází z rodiny, která si velmi zakládá na rodinném krbu. Rodiče Alyssu podporují všude možně. Maminka je její manažerka a často si spolu vyráží na nákupy. Tatínek Alyssu zase podporoval ve zpěvu a s vydáváním desek. Rodiče se s Alyssou občas objeví i na nějaké té akci. Dokonce Alyssin bratr bydlí se svou sestrou v jednom domě. Pro Alyssu je rodinna velmi důležitá a vždy stojí na prvním místě. Pravidelně se navštěvují a pořádají každý týden večeře.
Maminka:
Maminka Alyssy se jmenuje Lin Milano. Narodila se v roce 1948. Je vlasová poradkyně, módní stylistka a manažerka.
Tatínek:
Tatínek se jmenuje Thomas M. Milano. Narodil se roku 1947. Má italksé předky. Pracuje jako filmový hudební režisér, stříhač a poradce. Má na svém kontě například střih hudby k filmu "Zachraňte Willyho!"
Bratr:
Bratr se jmenuje Cory Milano. Narodil se v roce 1982 a je ještě svobodný. Je o 10 let mladší než Alyssa. Alyssa ho má velmi ráda a považuje ho za to nejcennější, co má a léta po jeho narození považuje za nejšťastnější etapu svého dětství. Cory účinkoval už v mnoho televizních pořadech, několik epizodních rolí v seriálech a krátkých filmových zkušeností. Ve filmu Dvojitý drak (Double Dragon) si dokonce zahrál Alyssina bratra.
 
 

Reklama
Narozeniny - Birthday
imagebam.com

pixelka, která se může hodit: