Info o Shannen

Prue Halliwell

8. září 2008 v 17:49

Prue je nejstarší ze sester, narodila se 28.10.1971. Pracuje v aukční síni - Buckland. Její schopnost je telekineze (hýbání předmětů), z počátku dokázala dát věci do pohybu pomocí přivření očí, ale postupem času se naučí ovládat svou moc i rukou. Od druhé série má Prue ještě jednu schopnost - astrální projekci. Může se přemístit na jakékoli místo.


Specialitou nejstarší ze sester Halliwellových je telekineze, k níž v druhé řadě přidala i astrální projekci. Na konci třetí řady je vážně zraněna démonem. Umírá a vystřídá ji Paige (Rose McGowan). Smrt Prue původně neměli v plánu. Shanneniny konflikty však dosáhly takových rozměrů, že nakonec dostala ,,padáka". Komplikovala totiž práci štábu neukázněnosti, nestřídmým pitím a arogancí. Nebylo to poprvé, co přišla o lukativní smlouvu. Obdobný skandál provázel již natáčení Beverly Hills 90210. I tehdy musela její Brenda seriál předčastně opustit kvůli pozdním příchodům a konfliktům s ostatními herci.

Shannen je prostě notorická průšvihářka. Už v devatenácti se dostala do konfliktu se zákonem. V roce 1990 na ni podala kalifornská banka žalobu za vystavení nekrytého šeku na 32 000 dolarů. Počátkem 90. let se také začala projevovat její závislost na lécích, která způsobila fiasko v show Deniise Millera. Už při prvním natáčení byla Shannen tak nervózní a křečovitá, že se Miller rozhodl nepustit ji vůbec na obrazovku. Navzdory problémům však nemá Shannen díky talentu nouzi o práci a její filmografie zahrnuje zhruba osmdesát položek. Na amerických obrazovkách má velký úspěch její show Scare Tactics a právě natáčí nový seriál Severní pobřeží. Žádnou z hlavních rolí jí však tentokrát producenti po předchozích špatných zkušenostech raději nesvěřili.
 
 

Reklama
Narozeniny - Birthday
imagebam.com

pixelka, která se může hodit: