Info o Piper

Piper Halliwell

8. září 2008 v 17:51

Piper je prostřední ze sester narozená 7.3.1973. Nejdříve pracovala v restauraci Quake jako šéfkuchařka. Později si s výpomocí sester založila klub P3. Piper je zamilovaná do světlonoše Lea, ale často se rozhoduje jestli nemá zůstat s Danem. Vždy jí, ale ovlivní, že se v budoucnu viděla s Leem a měla s ním dceru - Melindu. Nejprve si Piper musí vystačit jen se schopnostmi zastavovat čas. Ze začátku je z ní velmi nešťastná, protože vždy někoho zmrazí a neví jak dlouho vydrží být zmražen a jak ho rozmrazit. Po čase se, ale naučí zmrazit věc, kdy chce a také ji, kdy chce rozmrazit. Dokáže rozmrazit i jediného člověka. její další schopností je molekunární urychlování.


fanoušci čarodějek si asi nedokážou pro roli chytré, sexy a komické Piper představit nikoho jiného. Faktem, ale je, že při konkursu se Combs ucházela o Phoebe a k roli Piper zkoušela přemluvit svou kamarádku.

,,Když jsem byla uprostřed konkursu, Shannen Doherty měla scénář pohozený na zadním sedadle auta. Zeptala jsem se jí, jestli už ho četla, ale ona odpověděla, že se k tomu ještě nedostala. Tak jsem ji přesvědčila, aby si to přečetla. Líbilo se jí to, a když se setkala s Aaronem Spellingem, přemluvila ho, aby mě obsadili do role Piper," vysvětlila časopisu Entertainment Weekly, jak se ke své roli dostala.

Combs začala natáčet televizní reklamy v deseti letech. Objevila se v několika televizních filmech, ale

nejznámější zůstala díky své roli dospívající dcery Toma Skerritta a Kathy Baker v seriálu Picket Fences. Její čarodějnická role stále nabírá na obratkách.

Po tom, co se scénáristé odstranili ze seriálu Prue v podání Shannen Doherty, na Piper připadla ůloha nejstarší z Halliwellových sester a stala se také první maminkou.

Má postava prochází životními etapami," říká Combs. ,,Snaží se stát hlavou rodiny a držet věci pohromadě. Za to jsem vážně vděčná, protože si tak můžu zkoušet opravdové věci uprostřed téhle fantazie." Combs také přibylo na place pár dalších povinností. Od loňského roku se spolu s Alyssou Milano staly producentkami seriálu. ,,Je to skvělé," říká Combs. ,, Dostaly jssme spoustu ohlasů a máme pocit, že se opravdu podílíme na kreativní práci."

Jak to je ve skutečnosti: Nevěřím v magii, tak, jak ji seriál ukazuje. Věřím v trochu tajemější věci a instuici, protože to jsou vlastně kouzla - opakování pozitivního myšlení.

Kdysi dávno: Když jsem chodila na střední, chtěla jsem být mořskou bioložkou. Pak jsem ale dostala roli ve filmu, takže ten nápad letěl do koše.

Závislost na zvířatech: Mám psy, kočky, papoušky, koně a dva křečky. Jeden křeček má jen tři nohy a ten druhý je strašně tlustý.

Bez masa: Sedm let jsem byla vegetariánkou. jenže jsem celou dobu měla šílenou chuť na maso, která ne a ne zmizet, až jsem to jednou nevydržela. Prostě jsem si musela dát cheesburger!

Chudáci bratranci: Mí malí bratranci Čarodějky strašně milují. Chodí do školy a chlubí se: ,,To je naše sestřenice!" Samozřejmě jim nikdo nevěří, tak pořád všechny přesvědčují, že Piper opravdu je jejich sestřenice.

Hodá rebelka: Když jsem vyrůstala, snažila jsem se být rebelkou. Vážně jsem se snažila. jenže to není tak jednoduché, když vaši rodiče hrají v rockové kapele. Když jsem přišla domů s prvním tetováním, řekli mi, že je to super.

O spiknutí: Z nějakého důvodu se všichni na place - kromě mě - rozhodli, že bych měla opravdu otěhotnět. Je to jako kdyby se všichni domluvili a nominovali mě! Ale upřímně, myšlenka na dítě mě hrozně děsí.

Potopená: Nejnáročnější kaskadérský kousek, který jsem pro Čarodějky dělala, přišel v epizodě, kde mě chtěli utopit (smích). Na začátku to bylo fascinující. Dřív jsem se často potápěla, ale ono je něco jiného, když vám kyslíkový přístroj. Na vteřinu mi blesklo hlavou, že se mě asi chtějí zbavit.

O rodině: Vidím Alyssu častěji než svého přítele. Jsme jako rodinna. Jedna o druhé víme úplně všechno a už jsme si tak blízké, že ani nemusíme nic říkat, když spolu mluvíme.
 
 

Reklama
Narozeniny - Birthday
imagebam.com

pixelka, která se může hodit: