Info o Phoebe

Phoebe Halliwell

8. září 2008 v 17:44

Phoebe po ztrátě zaměstnání žádné nenašla. Později začne studovat. Právě ona našla knihu stínů a přečetla kouzlo, které obnovilo jejich síly. Ale je velmi smutná, že právě ona dostala jen pasivní moc - dokáže vidět budoucnost i minulost. Později se jí, ale sen splní a dostane aktivní moc - levitaci neboli létání. Phoebe narozená 2.11.1975 je nejmladší ze tří sester.


Vypadá to, jako by s Phoebeiny předtuchy přenášely i na Alyssu. televizní veteránka, která hrála Samanthu Micelli v seriálu Who´s The Boss nebo Jennifer Mancini v Merloce Place nejenže tvrdí, že si byla hned po první epizodě jistá, že Čarodějky budou hit, ale jakmile dostal seriál zelenou pro třetí sezonu, věděla, že oslaví minimálně sto epizot.

I když se seriál natáčí už opravdu dlouho, Milano si hraní nezávislé čarodějnice pořád užívá. ,,Natáčela jsem Who´s The Boss osm let a obvykle už tak kolem třetí sezony dostáváte chuť se zabít," říká. Během pěti let, co je Milano u Čarodějek, její Phoebe vyrostla z bezstarostné malé sestřičky v dospělou ženu, která se stále vzpamatovává z rozchodu s polovičním démonem Colem (Julian McMahon). ,,Udělalo to mou postavu trochu serióznější, " myslí si Milano. ,,Řekla bych, že zkusíme trochu té její hravosti přivést do seriálu zpátky." Jak se Phoebe z rozvodu zotaví? Asi bude trávit víc času s dítětem Piper. ,,Teta Phoebe se chce dítěti hodně věnovat. ,,Já jsem na place ten hlavní blázen do dětí, takže budu teta na hlídání hodně často."

První pravidlo lásky - bolí: Poprvé jsem se zabouchla na gymnáziu. Políbila jsem ho a on mně vrazil takovou, že jsem měla monokl.

Pět slov, která mě vystihují: Soucitná, věrná, posedlá, profesionální, odhodlaná.

Děti: Pokaždé když mě napadne, že bych chtěla mít dítě, pořídím si další zvíře. Mám dva psy, osm ptáků a tři koně. Co z toho plyne?

O slávě: Jsem radši, když mě lidé berou jako svou sestřenici než nějakého vetřelce.

Můj první kluk: Jmenoval se Kirk Cameron. Bylo mi třináct, jemu čtrnáct. Dával mi zahrát písničky v rádiu, ale já jsem se s tím nedokázala vyrovnat.

O premiérách: Když dostanu pozvánku na premiéru, napadne mě: proč se namáhat? Když se chci podívat na film, vezmu si na sebe triko a jím popcorn. Nějak mi uniká smysl toho parádit se, když chcete vidět film.

Prašivá láska: Phoebe měla vážně težký rok. Co myslíte? Zamilovala se do démona - nejhoršího chlapa na světě! Zbavit se ho byl asi dobrý nápad. Je to sice trochu smutné, ale ona stejně byla v poslední době až moc seriózní. Chtěla bych vrátit trochu té její svéráznosti. Nebylo by to fajn?

O stříhání: Měním účesy úplně pořád. Myslím, že pro herečku je důležité, aby se cítila dobře, ať vypadá jakkoliv. Není dobré si zvyknout na jeden vzhled. Kdybych hrála ve filmu, ve kterém si musím oholit hlavu, musela bych na to sebrat odvahu. Samozřejmě že bych před tím zavolala pana Spellinga.

V mé šatně: Najdete tam všechno možné. To je místo, kde se všichni slézají. Holly a Rose mají vždy krásně uklizeno, má šatna vypadá jako pokoj na koleji. Je mi jedno, jestli tam postavíte otevřenou sodovku a necháte ji tam stát týden.

O divách: Ráda vypadám skvěle. Takže občas mám takové dny, kdy vyrážím seriózně nastrojená a upravená. Ale pak přijdou dny, kdy si udělám dva copy a jsem prostě roztomilá.

O rváčích: Na rozdíl od Phoebe nejsem žádná bojovnice. V seriálu jsou kaskadéři, kteří se tím živí, ale já to nejsem. Doufám, že nikdy nepřijde chvíle, kdy bych někomu nakopla zadek.
 
 

Reklama
Narozeniny - Birthday
imagebam.com

pixelka, která se může hodit: