Červenec 2014

Shannen And Holly

25. července 2014 v 19:08 Společné
Mám tu nové informace o tom projektu Shannen a Holly :)

Holly Marie Combs a Shannen Doherty navštíví jihovýchodní Spojené státy, v jejich show Shannen And Holly, se zastávkami v Kentucky, Tennessee, Mississippi, Alabama, Georgia a na Floridě. Půjdou neznámé trasy, setkání místních obyvatel a hledání dobrodružství s nápovědou diváků na stanici GACTV, kteří budou hlasovat o činnosti páru v každém směru. Natáčení bude pokračovat v červenci a srpnu. Premiéra představení šesti epizod plánované pro rok 2015.

Podél cesty, budou fanoušci mít možnost komunikovat s párem na Twitteru pomocí hashtag #ShannenAndHolly

"Vždycky jsem chtěla dělat něco v cestovním prostoru a opravdu prozkoumat Ameriku a celou její rozmanitost a krásu. K tomu s mou nejlepší kamarádkou prostě dělá to tím více zvláštní," řekla Doherty v prohlášení.

"Abych cestovala Amerikou a viděla vše, co může nabídnout, s mou nejlepší kamarádkou, zní jako perfektní výlet," Combs řekla v prohlášení.

Síť má první banner nadcházející show Shannen a Holly. A také, na místě kanálu #GaCTv otevřeného hlasování, ve kterém se můžete zúčastnit.


Králíček - fotky

25. července 2014 v 19:01 Moje fotky
Rozhodla jsem se zveřejnit pár dalších fotek Lolišky :) jsou focené ještě před prázdninama :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Králíček

25. července 2014 v 18:50 Moje kecy
Ahojky, v neděli jak jsme přijeli z výletu náš králíček začal pískat a udělal plno koleček v bedýnce že jí potom tekla krev (asi z drápku), strašně jsme se báli že si ublíží...potom jsem si v bedýnce všimla nějakého larva a trklo nás že to může mít v zadku, že jí to tam svědí (škrábala se tam a chtěla si to oddělat) a proto tak vyváděla. Na internetu jsem našla že to bude mióza. Před nedávnem kolem ní lítalo několik much a oni musely naklást vajíčka a z nich se vylíhnuly larvy. Šla jsem v pondělí k veterinářovi - poprvé k novému :) (s předešlým máme špatnou zkušenost, protože nám zabil našeho prvního králíčka) tohoto nového veterináře máme i blízko, že můžeme jít k němu pěšky kdykoliv :). Musím říct že je fakt bezvadnej. Jde vidět že králíčkům opravdu rozumí :). Králíčka si tam nechal od pondělí. Chodili jsme se na něj dívat :). A včera jsem si ji mohla vzít už domů, ale řekla jsem že si příjdu dnes. Předchvílí jsem tam byla, ale domluvila jsem se s mamkou že lepší bude když si příjdeme v pondělí. Doma máme teďkom jiné starosti...byl by stres apod., králíček potřebuje klid, tak proto si jdeme pro něj v pondělí :)

Jsem ráda že nám veterinář králíčka zachránil :). Já jsem veterinářovi řekla ten den v pondělí, že jsme smíření s injekcí (měla jsem slzy v očích), máme zkušenosti s prvním králíčkem. Ale říkal že to na injekci vůbec nevypadá. :)
Ten veterinář je bezvadnej, nechal si tam králíčka, aby ho uzdravil :).

Doma ji budeme ještě mazat mastičkou. A taky bude mít dietku, uznal že náš králíček je "při těle"...je to pravda :) ona má jídlo strašně ráda :) a dokonce veterinář říkal že si jídlo i vybírá a říkala jsem mu že je hodně vybíravá, že je to pravda :).
Náš králíček je strašně vybíravý :).

Dneska už se tolik nebála jako před pár dny, byla ještě vystrašená, ale už méně :). Přiběhla i ke dvířkám :)Zubař

25. července 2014 v 18:37 Moje kecy
Ahojky, dneska jsem byla u toho zubaře a vůbec nic jsem necítila!!! Ona mi to umrtvila, řekla jsem že teda jo :) a fakt mě to vůbec nebolelo a to mi dělala 3 zuby nahoře vpravo vedle sebe. Potom doma mně to ale bolelo ty zuby, ale už je to dobrý :). Mám ještě dva termíny koncem srpna...to mi bude dělat zřejmě další 3 zuby nahoře, ale vlevo a na další termín myslím jeden zub dole. Já tam totiž dva roky nebyla a těch kazů mám víc, jsou to sice menší, ale jsou no...musím chodit už pravidělně :). Dala mi i mezizubní kartáčky a potom si koupím i menší velikost :)


Bála jsem se, netěšila jsem se k zubaři, včera jsem usnula pozdě, ale nakonec to bylo v pohodě, že jsem nic necítila :).
Zuby mi spravovala poprvé nová zubařka, mladší a bála jsem se zbytečně :).

Shannen with Holly - Twitter Messages

24. července 2014 v 16:10 Spolu
Shannen a Holly si napsaly na Twitter :)
Shannen jí napsala: zabalená a připravená?
Holly ji potom odpověděla: Teď jsem.


A na Twitteru jsem našla ještě tuhle zprávu :) dočetla jsem se že budou asi spolu na stanici GaCtv v reality show
ShannenAndHolly

VELKÉ oznámení s & přichází brzy!

Rose - new Twitter fotky - 04 Červenec

24. července 2014 v 15:40 2014 - Rose - twitter fotky
Mám tu nejnovější fotky od Rose z Instagramu :)
Na první fotce zveřejnila několik fotek z dávného shootu-vím že byla tenkrát zveřejněna pouze ta třetí fotka :)
ty dvě poslední fotky zveřejnila @aureta
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
K třetí fotce napsala: Hot zábava v létě s @aureta
Ke 4. fotce napsala: Hra na schovávanou vám
imagebam.com imagebam.com
K předposlední fotce napsáno: středa cc @rosemcgowan
K poslední fotce napsáno: léto


Kaley - new Twitter fotky - 04 Červenec

24. července 2014 v 15:30 2014 - Kaley - twitter fotky
Mám tu nejnovější Instagram fotky od Kaley :) ta poslední je skvělá :)
Předposlední fotka je z natáčení nového filmu Burning Bodhi a k ní patří i 5., 6. a 7. fotka i ta první fotka, psala že je to test na vlasy/make-up pro ten film :D, ale nalíčená se mi tam moc teda nelíbí
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
K poslední fotce napsala: Naše verze dobré ráno ♥ ️

Fotka z Twitteru
Kaley na Twitter napsala: Říkám to s těžkým zlomeným srdcem. Byla čest pracovat vedle tebe přijímání vašeho medvědího objetí každý den. ❤ ️Ty dědečku Jime
imagebam.com
Tyhle další fotky jsem našla
imagebam.com imagebam.com

A tyhle dvě další fotky jsou asi starší, ale mně se moc líbí :)
imagebam.com imagebam.com

Alysa - presentation of the comics Alyssa Milano "Hacktivist" (22-7-2014) - candid

24. července 2014 v 15:21 V soukromí s Alyssou
Fotky Alyssy z 22. července, když odcházela z prezentace komiksové "Hacktivist"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Moc jí to slušelo, měla super účes :)

Alyssa - photoshoot 75 - Brian Bowen Smith (2014)

24. července 2014 v 15:13 Photoshooty s Alyssou
Objevily se už nějaké fotky Alyssy z focení, který nafotila do časopisu Fit Pregnancy
:)
Doufám že se časem objeví i víc fotek :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Na třetí fotce je titulek co říká Alyssa na mateřství:
Má schopnost milovat překročila všechno, co jsem kdy považovala za možné.


EDIT: Objevily se další fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Krásné fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mám tu i skany z časopisu :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Alyssa - Těhotná a zahrnující každou minutu

24. července 2014 v 14:51 Alyssa
Přeložila jsem ještě jeden článek o Alysse :)) a taky tu mám otázky a odpovědi na které odpovídala Alyssa :)

Alyssa Milano: Těhotná a zahrnující každou minutu
Dokonce i když jste právě přistáli v Los Angeles "Milk Studios z měsíce, měli byste si okamžitě uvědomit jednu věc: Alyssa Milano, zářící ve svém druhém trimestru, není žádný nováček na těhotenství. Její megawatt Samantha Micelli úsměv je stejně originální jako vždy. Ještě teď je moudrá, efektivní a naprosto uchvácena mámou Mila, který každou chvíli 3 letos v srpnu. Když dorazí na natáčení v pohodlných těhotenských džínách, bílým tričku a melounově-zabarevném saku, začíná její vyrobený-pro- pěší Pertini semišové Oxfordy a usazuje přímo do vlasů-a-make-up-židle. Byla vzhůru od úsvitu s Milem a má již ananas a tvaroh k snídani-proč přetrvávat nad bufetovým stolem? Když její publicista, která je také těhotná (mezi námi třemi maminky-být, tady je dost estrogenu proudícím studiem 3 k moci všech světel na place) uvádí, přičemž třída porodu, Milano se směje vědomě: "Zapomenete vše, co jste se naučili jakmile se dostanete do nemocnice." A zatímco mnoho cover modelů chtěli přestávku na oběd, Milano rozhodne střílet rovně, aby mohla brzy zabalit a dostat se domů ke svému malému muži. "Někdo mi řekl moudré, když jsem byla těhotná s Milem," vzpomíná. "" Vychutnávat si tohle těhotenství, protože je to výhradně o tomto dítěti, ale vaše druhé těhotenství bude stále kolem tohoto dítětě, které bude již narozeno. "To je velmi pravdivé."

Kromě mačkání v QT s Milem a jejím manželem, Hollywoodský agent David Bugliari, Milano běží svůj vlastní druh Amazing Race před jejím druhým datováním. První: Kompletní fotografování série dvě z ABC's primetime soap, Mistresses, hrající Savannah Davis. Potom bude v New Yorku porodce série čtyři Lifetime's Project Runway All Stars. "Psychicky se připravuji pracovat skoro až do konce tohoto těhotenství," říká. Vše při řízení renovace na jejich dům mimo Los Angeles; Milano bude mít měsíc v domě, před doručením své dcery v časném podzimu. No nazdar! Milano a já, kvůli týdnům od sebe, mluvila o všeobjímajícím těhotenstvím liber, řekla: "sakra, ano!" K epiduralu a objevení lásky, jako nikdo jiný.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

LAURA KALEHOFF: Tak jak se cítíš? Pokud jsi těhotná, každý se ptá, jak se cítíš, ale jak se opravdu cítíš? Pravdu!
Alyssa Milano: Cítím se dobře, ale jsem unavená, a já nevím, jestli je to těhotenství, nebo protože jsem pracovala tak moc.
LK: Dobře, je to odlišné podruhé, taky, protože naháníte batole.
AM: Jo, a měla jsem ranní nevolnost tentokrát, ale to šlo pryč hned ve 12 týdnu. S Milem, jsem neměla minutu ranní nevolnosti. Takže jsem věděla, že to bude holka.
LK: Gratulujeme! Existují ženy, které milují být těhotnou, a ženy, které to nenávidí. V kterém táboře jsi ty?
AM: Miluji to. Nemyslím si, že je to tak romantické, jak očekáváme, že bude prostřednictvím médií, ale myslím, že to, co tělo prochází je zázračný. Je to taková super věc zažít. Cítím se požehnaná, že jsem dostala další šanci to udělat, a to zejména ve 41.


ZDROJ: http://www.fitpregnancy.com/

Alyssa - Jak jsem věděla, že mám holku

24. července 2014 v 14:07 Alyssa
Přeložila jsem článek o Alysse Milano :)
Alyssa Milano: Jak jsem věděla, že mám holku

Alyssa Milano mohla říct něco odlišného o svém druhém těhotenství, když zjistila pocit na zvracení - osud se jí vyhl při nošení syna Mila Thomase, který každou chvíli 3 příští měsíc.
"Měla jsem ranní nevolnost tentokrát, ale to šlo pryč hned ve 12. týdnu," Milano (41) říká v srpen/září vydání Fit Pregnancy, na stáncích ve čtvrtek. "S Milem, jsem neměla minutu ranní nevolnosti. Takže jsem věděla, že to bude holka."
Mistresses hvězda a její manžel David Bugliari v květnu oznámili, že čekají dceru v časném podzimu. A stejně jako minule okolo, ona je zrušením posedlá její image, aby se zaměřila na plnění a rozvíjení své holčičky.


"Ženské tělo nevypadá dobře v bikinách. Je to porodit a mít dítě a být příjemný společník pro něj později. A pro mé tělo, které znamenalo vložení na spoustu váhy," říká Milano, která získala 55 liber během těhotenství s Milem.
"Nechtěla jsem si dopřávat v rychlém občerstvení nebo nezdravém jídle, stejně tak jsem věděla, že to bude zdravá hmotnost. Uvědomila jsem si: To je to, co moje tělo potřebuje k tomu mít zdravé dítě".
Bývalá Charmed hvězda hravě řeší nenávidí v minulosti, jak se komik Jay Mohr, veřejně omluvil za knocking jejímu příspěvku-dítěte těla v lednu s elegantním Tweetem čtení, "Je mi tak líto, že jsi cítila že je třeba veřejně tuk-stydím se. Měj se dobře a Bůh žehnej. Prosím pošlete mou lásku k vaší krásné ženě."

Ve Fit Pregnancy, Milano - která nyní vykonává s prenatální jógou, pilates a nahánění se po jejím batoleti - rozšiřuje její osvěžující filozofii.
"Nechceme mít hlad, když jsme těhotní bez důvodu," říká.
"Děláte kosterní systém. Děláte orgány. Odmítám se podívat na míry. Nedívala jsem se na míry s Milem až do dne, kdy jsem porodila. Je to legrační, můj záznam byl otevřen v mé schůzce včera a tam byl velký příspěvek na vědomí, že říkal: "Ona nechce znát svou váhu."

Co s dětmi v jejích 40-ti letech, Milano říká, že je v ideálním místě pro mateřství.
"Milovala jsem čekání dlouhou dobu být mámou. Měla jsem dámské obědy a nákupní dny," vysvětluje.
"Když Milo konečně přišel, myslela jsem si - To je to, na co jsem čekala celý můj život. Přeji si, abych mohla spát víc, ale to není to, jako přála bych si, existují i ​​jiné věci, Mohla jsem dělat sociálně nebo pro vlastní prospěch. Protože jsem se opravdu cítila, že mě dokončil."


ZDROJ: http://celebritiesdailynews.com/

Alyssa - and Justin caught on the golf course (22-9-2002)

23. července 2014 v 18:52 V soukromí s Alyssou
Mám tu další staré fotky Alyssy a Justina Timberlakea, když byli chyceni na golfovém hřišti (22.9.2002)
Alyssu A Justina jsem takto spolu na žádných fotkách moc neviděla, takže jsem ráda za ty fotky, oni totiž spolu v tu dobu chodili :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Alyssa a Shannen - Mystery Girls (1x04)

23. července 2014 v 18:31 ČARODĚJKY
Mám tu jedno video ze seriálu Mystery Girls z dílu 1x04, hraje tam Jennie Garth a Tori Spelling
Ve videu můžete zaslechnout jména Alyssa Milano a Shannen DohertyČápi na komíně - fotky

23. července 2014 v 16:55 Moje fotky
Než jsme jeli na Kopeček, tak jsme se stavili na zmrzlině a potom jsme si všimli na komíně dvou krásných čápů :)

Vyfotila jsem dvě fotky :)

Motýl - fotky

23. července 2014 v 16:52 Moje fotky
Na tom Kopečku jsem si všimla motýla, tak jsem ho vyfotila :) vůbec neuletěl ani když jsem potom šla pryč :)

Kopeček - fotky

23. července 2014 v 16:50 Moje fotky
V neděli jsme byli na Kopečku, kde je i Zoo, ale v Zoo jsme nebyli...byli jsme se tam podívat a projít se :)
Svezla jsem se i na koni, první jsem nechtěla, ale rodiče mě přemluvili :D

Vyfotila jsem fotky :)

Shannen - new Twitter video

23. července 2014 v 14:30 twitter videa Shannen
Shannen zveřejnila na Instagram tohle super video jak boxuje :D


K videu napsala: Tvrdě pracující s @kevan_watson #boxnburn #brentwood @boxnburn

Tuhle fotku jsem našla :)

Návštěvnost za minulý týden (7.7. 2014 - 20.7. 2014)

23. července 2014 v 14:25 Návštěvnost blogu
Mám tu dvě návštěvnosti za poslední dva týdny

Pondeli: 40
Utery: 39
Streda: 38
Ctvrtek: 32
Patek: 36
Sobota: 34
Nedele: 40

Celkem: 259

_______________

Pondeli: 30
Utery: 22
Streda: 24
Ctvrtek: 38
Patek: 28
Sobota: 28
Nedele: 30

Celkem: 200


Zmenšila se o 59 lidí, ale i tak je to pěkné číslo :)

Rose - photoshoot 105

23. července 2014 v 14:18 Photoshooty s Rose
Objevila se jedna fotka Rose z nového photoshootu :))

Rose - 2014 Outfest Los Angeles closing night gala (20-7-2014)

23. července 2014 v 14:13 Akce s Rose
Mám tu nové fotky Rose z akce :))
Líbí se mi jak tam měla ten deštník :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Narozeniny - Birthday
imagebam.com

pixelka, která se může hodit: