Červenec 2011

Avatary s Rose McGowan

31. července 2011 v 21:02 Avatary
Vyrobila jsem několik avošů s Rose McGowan ↓...některé (ty poslední 4) jsou animaciové :)
...jsou to z mých nejpovedenějších avatarů podle mě

DNES oficiálně končí...

31. července 2011 v 17:22 Moje kecy
DNES oficiálně končí Čarodějky Charmed vysílané KAŽDÝ DEN na PrimaLOVE a ZAČÍNÁ SE VYSÍLAT OPĚT OD 1. SÉRIE
No já čumím jak blázen :D...Díky mému sbéčku Shann*Ája* jsem se to dozvěděla...díky

8x22 - Navždy Čarodějky - doplňující fotky

31. července 2011 v 17:21 8. série
Fotky do článku nevešly všechny, tak dávám pokračování fotek POSLEDNÍHO DÍLU 8. série...konečného dílu
Fotek jsem uložila hodně :), když je to poslední díl, tak to stojí za to uložit nejvíce fotek :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

8x22 - Navždy Čarodějky

31. července 2011 v 17:20 8. série
O čem ten díl je:
Leo a Piper přicházejí do Phoebiina bytu, aby našly kouzlo, které by jim pomohlo vrátit dnešní události zpět a přivést Phoebe a Paige zpět k životu. I Billie chce svou sestru zachránit. Vrací se zpět do Magické školy a vysvětluje Dumainovi, co se stalo. Mezitím Leo s Piper zavítají k Victorovi a vše mu řeknou. Victor začíná vymýšlet různé alternativy, jak sestrám pomoci.
Coop sestrám poradí, že jedinou možností na oživení sester je návrat zpět v čase a zamezit bitvě. Pomocí Coopova prstenu se vrací zpět do minulosti. Ovšem místo, aby se vrátili jen o jeden den, dostanou se do roku 1975, kde potkávají mladou Patty a Victora, kteří ještě nejsou rozvedeni. Napadne je, že zvítězit by mohli s celým Halliwellovic rodem a tak chtějí do současnosti dostat ještě Penny. Jenže když se chtějí v čase přenést do roku 1982, místo toho skončí v roce 2050, kde potkávají svá stará já, která jim řeknou, jak zabránit oné katastrofě.

Dumain zatím v současnosti navrhuje Billie, aby se vrátila v čase. Billie ale pochopí, že mu nejde o záchranu Christy, ale o oživení Triády. Piper s Leem a Patty se dostávají do roku 1982 a potkávají Penny, která když je vidí, tak omdlí. Když se vše vysvětlí, vrací se s Leem, Piper a Patty zpět do současnosti - chvíli před soubojem.

Billie se mezitím objevuje ve stejné době a snaží se Christy a své minulé já přesvědčit, aby nebojovaly, ale Christy ji omráčí. Vše se opět schyluje ke katastrofě, ale to už se objevuje Piper a pomocí Coopova prstenu vrací Propast zpět do podsvětí. V dalším okamžiku se spojí se svým současným já.

Sestry Jenkinsovy utíkají. Billie se snaží Christy přesvědčit, že Dumain je pouze využívá, ale sestra chce jediné - zničit Halliwellovy. V domě Halliwellových se zatím objeví Anděl osudu a znovu si odvede Lea, který se může vrátit teprve, až budou Jenkinsovy zničeny. Záhy se zde objevuje budoucí Wyatt a Chris a sdělují, že někdo změnil budoucnost a Wyatt přišel o své schopnosti. Po nějaké době přichází Billie, že si chce promluvit. Svěří se setrám se vším, včetně toho, že Dumain s Christy chtějí oživit Triádu a také to, že to byly ony dvě, kdo Wyattovi sebral schopnosti, protože je potřebovaly pro vyvolání Propasti.

Christy a Dumain se pomocí prstenu, který ukradli Coopovi přenesou zpět a varují Triádu, že se pokusí zničit sestry, ale už je pozdě. Objevují se tam sestry Halliwellovy s Billie a Triádu ničí. Christy po nich pak hodí ohnivou kouli, ale Billie ji pomocí telekineze odrazí a Christy zničí. Wyatt, Chris a Patty přicházejí do Victorova bytu, kde je malý Wyatt i Chris. Zatímco Patty s Victorem si povídají a vše vysvětlují, Chris s Wyattem přicházejí na způsob, jak vrátit Wyattovi schopnosti. Když se vše povede, celá rodina se schází v domě a šťastně se objímají, ale už je pomalu čas se vrátit zpět do svých časů.
Když je vše u konce, Paige a Phoebe odpočívají v kuchyni, když tam přichází Piper s knihou stínů, a říká, že by tam každá měla napsat nějaké poselství pro další generace. První je nařadě Phoebe. Tak vzpomíná na svatbu s Coopem a na své tři dcerky, Paige na Henry a své tři děti - Henryho juniora a dvojčata - holky. Poslední je Piper. Píše o sobě a Leovi, který se stal ředitelem obnovené magické školy, a o svých třech dětech - Wyattovi, Chrisovi a Melindě.

Příběh končí v roce 2050, kdy 80-letá Piper čte své vnučce z Knihy stínů. Když skončí, chce to vnučka slyšet ještě jednou, ale Piper jí odpoví, že musí odpočívat a že kniha bude stejně jednou její. Piper odchází s Leem na půdu a do domu se nahrne tucet malých dětí a Pipeřina vnučka za nimi telekinezí zavře dveře.

Kouzla, která v tom dílu zazněla:
Odvrácení kouzel z Propasti\\ By Patty, Panny a Piper
Yam is ado,
Heek is ado,
Malo cot bonus,
Moss in con sesis,
Super deeco nos.

Pár fotek z dílu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Krásný díl, nakonec to vše dopadlo dobře a Christy mi líto není, zasloužila si to
VIDEO online ke shlédnutí

Alyssa - zajímavost 13

31. července 2011 v 15:12 Alyssa - zajímavosti
Alyssa Milano

V mé šatně: Najdete tam všechno možné. To je místo, kde se všichni slézají. Holly a Rose mají vždy krásně uklizeno, má šatna vypadá jako pokoj na koleji. Je mi jedno, jestli tam postavíte otevřenou sodovku a necháte ji tam stát týden.

Brian - 1. a 2. červencová twitter fotka

31. července 2011 v 15:01 Twitter fotky Briana
Brian zveřejnil na Twitter 2 nový pěkný fotky

K fotce napsal: Já a moje co-star

Rose - 30. červencová twitter fotka

31. července 2011 v 15:00 2011 - Rose - twitter fotky
Rose Nová twitter fotka K fotce napsala: Všechno nejlepší k narozeninám Clara Bow!

DNES - Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů, kde hraje...

31. července 2011 v 14:32 Moje kecy
Ahojky, dnes jsem viděla reklamu na film: Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů na Markíze a uviděla jsem tam herce, který hrál v Charmed Henryho (ženil se s Paige), takže kdo chcete, DNES ve 21:25 na Markíze, film Ztracený poklad Ugaritů
Film končí 23:15

Herec, co hrál v Charmed se vlastním jménem jmenuje: Ivan Sergei

Ve filmu hraje hlavní postavu Jacka Huntera :)


→ INFO o FILMU + 2 fotky ←

Ugarit bylo starověké město, nyní zaplavené písky Sýrie. Podle legend se v něm nachází pohádkový poklad, zvaný Nebeská hvězda, který místní lidé ukryli před egypťany.


ug

Archeolog a dobrodruh Jack Hunter se vydává hledat jej. Není však zdaleka sám, kdo po pokladu touží, a tak jej čekají perné chvíle!


uga


Jeho fotka + fotka ze svatby z Charmed, když se ženil s Paige (Rose McGowan)

Ivan Sergei

8x16-094-paige-henry.jpg


Já bych se ráda podívala na film, mám ráda takové filmy, kde se něco nalézá (poklady), snad ten film zkouknu

PS: FILM MÁ ASI VÍCE ČÁSTÍ
Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
Jack Hunter: Nebeská hvězda

8x21 - Kill Billie 2

30. července 2011 v 17:20 8. série
O čem ten díl je:
Boj mezi sestrami Halliwellovými a Jenkinsovými vrcholí. Phoebe a Paige chtějí na svoji stranu získat kouzelné bytosti, ale ty už přetáhly Billie s Christy. A tak jim nezbyde nic jiného, než se spojit s démony. Billie a Christy se skrývají v Magické škole a vyčkávají. Piper se zdají sny o Leovi...

Zatímco Piper, Phoebe a Paige se skrývají v Podsvětí, Dumain a Christy plánují, jak je zničit. Billie stále není úplně rozhodnuta, zda se má přidat k Christy, nebo k sestrám Halliwellovým.
Christy navrhuje použít na zničení sester lektvar, ale Billie doufá, že existuje i jiná možnost.
Wyatta a Chrise hlídá Victor a hraje s nimi různé společenské hry, jako karty. Objevuje se tam Coop a sděluje Wyattovi, aby hlídal Chrise.
Piper, Paige a Phoebe udělají lektvar a jdou do svého domu. Potkají Billie a Christy. Piper a Phobe po nich chtějí hodit lektvar, ale Paige je zarazí. Jsou to jen astrální těla! Skutečné sestry Jenkisovy se objevují za nimi a házejí lektvar. Výbuch! Všichni vyletí ven a Piper je v bezvědomí.
Když se Hall přenese do bytu Phoebe, debatují s démony, kteří jim chtějí pomoct zničit Triádu a Billie s Christy. Sestry souhlasí. Piper v pokoji uvidí Lea, ale je sama, kdo ho vidí. Dumain na příkaz Triády navrhuje sestrám Jenkinsovým, které se skrývají v Magické škole, aby využily Propast. A na to potřebují Wyattovy schopností. A tak ho unesou.
Sestry Halliwellovy se od démonů dozvědí, že Billie a Christy chtějí sílu Propasti a Piper říká, že teď musí být rychlejší. Taky chtějí vyvolat Propast.
Billie, Christy, Piper, Phoebe a Paige vyvolají Propast ve stejnou chvíli a ta se rozdělí. Půlka se dostane do sester Halliwellových a půl do Jenkinsových. Pak si B+Ch vezmou Wyattovy schopnosti. Wyatta v následující chvíli přenese zpět domů Chris.
Všech pět sester je Propastí posedlých, Christy chce zabít Dumaina a Phoebe zabije jednoho z démonů, co s nimi spolupracovali. Dumain prchá za Triádou a sděluje jí, že Billie a Christy už nic nezastaví. V tu chvíli se tam objevují Halliwelovy a Piper mu odpoví, že ona to dokáže; a zničí Triádu.
V domě Halliwellových se všech pět utká a jejich souboj je zakončen monstrózním výbuchem, který přežije jen Piper a Billie. Piper se zjeví Anděl osudu a vrátí jí Lea. Billie uteče a Piper s Leem potichu mizí.

Kouzla, která v tom dílu zazněla:
Přivolání Propasti \\ By Christy a Billie (uprostřed byl malý Wyatt) a zároveň v tu samou dobu i Phoebe, Piper a Paige
Nos dico super inconcesses, vox bonus quod malum.
Ultirusque a profugus, addo is hic, addo is iam.

Pár fotek z dílu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Konec dílu je dost smutný...nesnáším Christy
VIDEO online ke shlédnutí

Tlustá jako já - 12:55

30. července 2011 v 12:36 Moje kecy
Díky Shann *Ája*..napsala mi že film s Kaley Tlustá jako já, co byl včera, dnes OPAKUJOU a to už za pár minut na Nově Cinemě ve 12:55.
To je skvělý. Film určo chci vidět.

EDIT: Suprovej i poučnej film, kdysi jsem ten film viděla, aspoň jsem si ho připomenula :)
loading

Rose s Elize Dushku

30. července 2011 v 11:00 Se slavnýma hvězdama
Rose zveřejnila nedávno twitter fotku a díky těm co mi napsali jak se jmenuje ta osoba, je to herečka jménem Eliza Dushku

Charmed - zajímavost 24

30. července 2011 v 10:37 Charmed - zajímavosti
Čarodějky

Na začátku sedmé série se štáb a točení přesunuly z předchozího malého exteriéru na Canoga Park, California Studio do mnohem větších prostor Paramount Studio.

Diplom za 56. Tipovačku

29. července 2011 v 21:05 Ocenka pro vás
56. Tipovačky se zúčastnilo 9 lidí a z toho pouhý 1 človíček tipoval správně

Správná odpoveď byla za a) novou lampu
(ostatní věci už mám)

Na diplom jsem dala tu samou lampu :)

Diplom tedy vyhrává pouze serialbuffy
*...Gratuluji...*Charmed - zajímavost 23

29. července 2011 v 18:55 Charmed - zajímavosti
Čarodějky

V lednu 2006 se staly Čarodějky nejdéle běžícím TV seriálem s hlavními ženskými rolemi.

Rose McGowan talks Conan and Other Projects - Comic-Con 2011

29. července 2011 v 18:43 Videoklipy s Rose
Objevila se 2 nová videjka Rose
To 2. video je super, Rose tam i trochu zatancuje :D

Tlustá jako já

29. července 2011 v 18:30 Moje kecy
Ahojky, jsem tu teď. O půl 6 byly Čarodějky a já si přepla NÁHODNĚ Novu Cinemu a byla tam zrovna Kaley Cuoco a když se dívám do programu, tak film začal v 16:35 a končil 18:20 (předchvílí), já se ale koukala na Charmed, škoda že jsem nevěděla dříve že ten film bude...ten film bych moc chtěla vidět. Film se jmenuje Tlustá jako já. Kaley tam hraje tlustou i hubenou, víc nevím
Kdysi jsem přidávala foto ZDE
loading

8x20 - Pryč s čarodějkami!

29. července 2011 v 18:10 8. série
O čem ten díl je:
Sestry jsou v Magické škole a rozmlouvají o tom, zda dokážou Billie a Christy zničit nebo ne. Nachází tam místnost, ze které mají velmi nepříjemný pocit, ale protože tam nic nevidí, odchází pryč. Phoebe se doma přiznává, že miluje Coopa, ale protože ví, že je to zakázané, neví, co z toho bude. Stejně se teď musí připravovat na hlavní bitvu mezi dobrem a zlem a na vztah nemá čas...

Sestry jsou v Magické škole a probírají, zda je opravdu nutné odstranit Billie a Christy nebo jsou jen pod něčím vlivem. Piper s Paige je spíš pro to odstranění, ale Phoebe se vzpouzí, i když slíbí, že pokud nebude vyhnutí, je tady pro ně a udělá, co bude muset. Jen chce počkat a zjistit, co se opravdu děje, protože má pocit, že za nimi někdo stojí. Phoebe chce vejít do jedné z místností, protože má pocit, že přímo tam najde Billie a Christy, ale Piper si myslí, že na toto setkání ještě nejsou připravené. Phoebe se ale nedá odradit, otevře dveře a nachází tam temnou místnost, uprostřed níž je podstavec, na kterém se vždy objevují duchové Triády. Paige s Piper mají z této místnosti nepříjemný pocit, ale Phoebe tuší, že tam něco je, jen to nevidí. Sestry už tam ale nechtějí zůstat ani o vteřinku déle, a tak jí z místnosti odtáhnou. Jen co za sebou zavřou dveře, narazí na skupinku démonů, která jim říká, že tu nemají co dělat. Piper jim však řekne, že se domnívá, že je to obráceně. Dumain už má v ruce ohnivou kouli, připraven jí po sestrách hodit, ale do toho přichází Christy, která mu zakazuje použít proti sestrám násilí. Sestry se jí ptají, jestli ví Billie o tom, že jí posluhují démoni, ale Christy jim řekne, že Billie už není jejich starost a ať okamžitě odejdou. Sestry nechtějí, ale protože ví, že kdyby jí zabily, byla by to vražda, protože Christy je stále ještě člověkem, tak se nakonec díky Paige raději přenesou pryč. Christy vynadá Dumainovi, že se tu vůbec objevil, ale on jí vykládá o tom, že věděl, že sestry přijdou. Christy mu poví, že slíbila Billie, že sestrám neublíží - ne, dokud nebude Billie připravená. Paige je v kuchyni s Piper a tahá z ní informace ohledně toho, jaký měla pocit, když byl Leo člověk a když byl magická bytost. Piper jí odpoví, že když měl schopnosti, mělo to své nevýhody, ale když byl člověk, bála se o něj. Tak jako tak to bylo divný, ale přesto ho milovala a moc jí chybí. Přirovnala to k minci, která má dvě strany. Je to tatáž mince, ale z každé strany je jiná.
Paige jí přizná, že by si chtěla vyjít se svým manželem bez toho, aniž by se bála, že zaútočí démoni nebo že bude odvolaná. Phoebe na ně zavolá, že něco našla a Piper se jí ptá, jak je na tom. Phoebe spustí, že když přijde na Billie a Christy je připravená na všechno, ale Piper zavrtí hlavou a upřesní svou otázku na Coopa. Phoebe se tedy před Paige přiznává, že je do něj zamilovaná. Pak jim ukáže seznam magických bytostí, které by jim mohly pomoct a Paige se ptá, proč jsou Irští skřítci nahoře na seznamu. Phoebe odpovídá, že to je z důvodu, že mají štěstí a to ony teď potřebují. Paige se ptá, kde sebrala to právo, že vyhrála mluvit se skřítky právě ona, načež jí Phoebe s úsměvem odpovídá, že je zná nejlépe.
Christy hledala Billie a našla jí v jedné z místností v Magické škole, jak sepisuje informace o sestrách. Billie je chce zbavit schopností bez toho, aniž by jim ublížily, ale Christy jí odpovídá, že to jistě nepůjde. Billie nechce ublížit Piper, protože je matka dvou dětí, ale Christy má na všechno odpověď a tak jí připomene, že ona taky nemyslela na jejich rodiče. Začne jí hučet do svědomí slovy, že kdyby ony byly tak hodné, jak si Billie myslí, že jsou, nebyly by tady. Christy pak překroutí návštěvu sester v Magické škole a naléhá na Billie, aby se sebrala, protože v opačném případě sestry seberou moc síly a vymyslí plán, který jim přinese záhubu. Christy už nechce víc čekat, a tak to zkusí jinak - rozhodne se Billie představit někoho, kdo jí přesvědčí, že sestry jsou zlo. Paige už je u skřítků a prosí je, aby se přenesli do Magické školy a infikovali pár démonů.
Skřítkům/lepreuchánům se to nelíbí a dají jí to taky pořádně najevo. Paige jim začne pochlebovat, že za nimi šla jako za prvními, protože jsou mazaní, chytří a hezcí (to řekne až poté, co jí to jeden ze skřítků napoví : ) - na to už začínají slyšet, a tak uvažují, že by přece jenom pomoct mohli. Už je ale nechce přemlouvat, a tak zvolí jinou taktiku - řekne, že jestli jí nechtějí pomoct, půjde za trpaslíky. Na to jeden ze skřítků opovržlivě vysloví, že jsou to idioti. Podívají se jeden druhému do očí a nakonec souhlasí s tím, že to udělají, ale nelíbí se jim to. Phoebe je v podkroví a zkouší sílu lektvarů v momentě, kdy se k ní přenáší Coop. Naštěstí se mu nic nestane, počká, až Phoebe skončí, a pak se jí zeptá, co se to s ní děje - jestli je na něj naštvaná…?? Phoebe zavrtí hlavou a odpoví, že k tomu nemá důvod. Coop si oddychne a hned jí sděluje, že pro ní našel perfektního muže z Bankladeže, který je perfektní, drsný, hezký a humanitní typ. Phoebe tuto nabídku odmítne a Coop hned spustí, že s ní je to těžký, když odmítne každého chlapa. Phoebe na to řekne, že to byl jen jeden chlap, a že si myslí, že on vůbec netuší, po čem ona touží. Coop tvrdí, že to ví, ale ona zase, že neví, tak jí poprosí, aby mu to sdělila. Phoebe zvedne zrak, pohlédne mu do očí a řekne: TEBE. Hned ale dodává, že si uvědomuje, že je to zakázané, ale Coop ji utiší polibkem.
Do toho přichází Piper, která když vidí, jak se líbají, mluví dál, jako by se nic nedělo a raději kouká jinam. Coop vidí, že toho mají sestry hodně na práci, a tak navrhuje, že si promluví později. Phoebe jen září, ovívá se rukou, protože je jí horko a s úsměvem přikyvuje. Když Coop zmizí, Piper jí poví, že je dobře, že se tomu všemu přestala vyhýbat, i když je zrovna tohle zakázané, všechno lepší než nic. Christy přivedla Billie do místnosti, ze které měly sestry tak nepříjemný pocit. Chce odejít, ale Christy jí uklidňuje a záhy se tam objevuje Dumain. Billie nechápe, jak je to možné - vždyť on je imaginární, ale Christy jí poví, že tady je možné všechno a rovnou jí upozorní na to, kdo psal informace o ní do deníku - on. Pustí jim ukázku zlého Wyatta z budoucnosti, jak zrovna ubližuje Chrisovi. Billie vidí, že pokud sestry nezastaví, budou mít jejich děti velkou moc a Wyatt jí bude využívat ke zlu. Odejdou a Dumain se spojí s duchy Triády, kteří ho informují, že nejsou spokojeni s dosavadním vývojem. Dumain jim ale řekne, že patnáct let neúnavně pracoval, takže to teď nevzdá, že jen podcenili spojení sester a Billie. Dumain je přesvědčený o tom, že udělal velký pokrok, už jen tím, že Christy věří, že jsou sestry zlé a Billie už je nakloněná tomu uvěřit také.
Skřítci v magické škole nechají odkrýt to, co není vidět, ale namísto toho se objeví černý dým, ohnivá koule a oni jsou nuceni ustoupit. Proklínají čarodějky, protože se ocitli jako jehňata na porážce. Ze stínu vystoupí Dumain a sděluje Triádě, že našel způsob, jak Billie uvěří hned, že jsou sestry zlé - uvěří skřítkům, kterým stačí napovídat pár lží. Triáda souhlasí a požádá ho, aby zavolal Crea. Billie s Christy se opětně dohadují o povaze sester, do čehož přichází Dumain, který je upozorňuje na démony. Když chtějí zabít i Crea, Dumain navrhne, aby ho nechaly žít, protože takhle doručí zprávu ostatním démonům. Billie souhlasí, přistoupí k němu a řekne, že ještě nějaký démon vstoupí do Magické školy, zemře. Pak nakoukne pod stůl a nachází tam ty dva skřítky, kteří jí děkují za záchranu života. Dumain se jich ptá, co tu dělají a oni přiznávají, že je sem poslaly čarodějky. Billie je naštvaná a Christy má v očích triumf, protože teď už je Billie na cestě uvěřit, že jsou sestry sobecké a zlé. Piper s Phoebe probírají, jestli Billie s Christy zabijí, ale Phoebe nechce slyšet to slovo od "Z". Piper se přizná, že kdyby to bylo ony nebo Billie a Christy, ani by nezaváhala. Phoebe hledá na mapě a konečně něco našla - myslí si, že démona. Chtějí použít kouzlo pravdy, Phoebe odchází najít Paige a Piper zůstává, kdyby se náhodou vrátili skřítci. Piper vyslovuje svou obavu, co když se jim něco stalo, ale Phoebe už je tak daleko, že to nezaslechla. Billie ošetřuje rány jednomu ze skřítků a diví se, jak to, že se démoni vracejí - myslela si, že všechny, kteří přebývali v Magické škole - zabila. Skřítci vidí, že se k nim chovají hezky, a tak si hned myslí, že oni jsou dobří lidé. Dumain se jich zeptá, co přesně čarodějky chtěly, aby skřítci udělali a jeden ze skřítků odpovídá, že najít velké zlo. Dumain z nich tahá informace, jak chtějí čarodějky bojovat proti tomu zlu a skřítek jim poví všechno, co ví, a to včetně zničení onoho zla. Druhý ze skřítků ho opravuje, že to přesně takhle neřekly, ale že to je to, co ony dělají. Billie nechápe, proč za sebe poslaly je, když to mohly udělat samy a skřítci přiznávají, že to takhle dělají často - využívají je. Phoebe s Paige se přenesly na místo, které Phoebe našla na mapě a našly tam dva démony, z nichž jeden je Creo. Odhodí je, hodí jim pod nohy lektvar pravdy a začnou se jich vyptávat, kdo za tím vším stojí, ale než lektvar zabere, raději zabije jeden démon druhého, aby to neřekli.
Vrací se do podkroví, kde to sdělují Piper, která právě dokončuje rozhovor s otcem, aby už malého nekrmil, nebo ho pozvrací. Paige se jí ptá, jestli nemá nějaké nové informace ohledně skřítků, ale Piper zavrtí hlavou a odpoví, že ne. Paige už to nemůže vydržet, vezme z truhly hůlku a zavolá je. Jeden z trpaslíků jí hned vyčítá, že mohl vědět, že je volá ona, a že to udělá takhle. Paige jim říká, že o ně měla strach, a pak si všimne jeho zranění. Piper je upozorňuje, že je tam poslaly jen proto, že potřebovaly pomoct, a že se snaží svět zachránit před zlem, ale druhý skřítek odvětí, že to tvrdí ony. Seberou jí hůlku a zmizí. Paige jim ještě stihne říct, že to byl dárek, ale je to nezajímá. Sestry rozebírají jejich podivné chování a Piper se dovtípí, že Billie s Christy musely udělat něco, co skřítky obrátilo proti nim, protože všechno překrucují a dělají z nich ty špatné. Chtějí zjistit, koho dalšího z magicky nadaných bytostí se pokusí přetáhnout na svou stranu, a tak když chce jít Phoebe pro ten její seznam, Piper jí zastaví se slovy, aby šla za Coopem a přesvědčila se, že on je stále na jejich straně. Paige se přenese zpět ke skřítkům, ale ti ji vyhání a sdělují jí, že už u nich není nadále vítána. Paige na to řekne, že to je právě to, proč tu je. Skřítci jí na to ale poví, že lidé se mění, ale Paige se nedá odradit a ujišťuje je, že ony jsou pořád stejné. Paige se podívá do nahromaděných hrnců zlata, které jí ozáří oči a ona zapomene, co říkala o bitvě, popřeje jim hodně štěstí přitom a zmizí pryč.
Dumain předčítá Triádě z deníku Billie a právě je u sedmi smrtelných hříchů. Phoebe jde k sobě do bytu a nachází tam Coopa. Chce mu sdělit, co se jim stalo, začne vysvětlováním obav z toho, že chce někdo obrátit všechny nadpřirozené bytosti proti nim, otočí se zaražený tím, co se od ní dozvěděl a diví se, proč se Phoebe tak směje. Byla totiž zasažena hříchem a hned se na něj vrhla. Piper právě vypisuje z knihy stínů, když se jí na prstě objeví prsten její babičky. Jediné, co stihne říct je SAKRA a hned na to se proměňuje v domácí hospodyňku bez vlastního myšlení a začne uklízet. Magické bytosti jsou shromážděné na jednom místě a diskutují o tom, že se už čarodějkám nedá věřit. Někdo je proti někdo pro a v zápalu slovního zápolení je napadnou démoni a mnoho z nich zabijí. Skřítek šel pro pomoc k Paige, ale ta levituje a snaží se najít cestu k osvícení, takže skřítka pošle do zálivu. Najednou spadne a uvědomí si, co provedla - zbavila se své posedlosti. K Phoebe jde pro pomoc lesní nymfa, ale napadne jí démon. Je to právě v okamžiku, kdy je Phoebe v posteli s Coopem, ale volání o pomoc jí přiměje vstát a podívat se, co se děje. Tím, že nemyslela na sebe, ale na dobro někoho jiného se zbavila hříchu. Piper je v domě a malý vílák jí povídá, co se stalo, ale Piper mu poví, že mu nemůže pomoct, protože musí být doma, až se Leo vrátí. Objevuje se démon, víláka zabije a Piper mu vynadá, že jí v domě nadělal nepořádek. Začne vysávat, démon zmizí a najednou je Piper zase v pořádku. Skřítek se objevuje v Magické škole a prosí Billie s Christy o pomoc. Dumain se ptá, co dělají čarodějky a on jim odpovídá, že je nechávají umřít. Sestry se rozhodou sdělit všem nadpřirozeným bytostem, co se jim stalo - že byly pod kouzlem, když tu k Phoebe přistoupí jedna z nadpřirozených bytostí se slovy, že je zradily, uhodí ji a ona spadne na zem. Skřítek jim řekne, že Billie a Christy měly pravdu, ale Paige se brání slovy, že všechno jen překrucují. Najednou se u nich v domě objevují právě ony, vytvoří ohromnou ohnivou kouli, Phoebe popadne knihu stínů a zmizí z domu. Paige mířila do Magické školy, ale namísto toho se přenesly do podsvětí. Piper dojde, že to je proto, že teď vypadají jako ty špatné právě ony.

Kouzla, která v tom dílu zazněla:
Kouzlo k odhalení toho, co je skryté \\ By skřítci
Gon-éirí an bótharlíe!
Ponechané štěstí odhalí, co zrakům je skryté.

Pár fotek z dílu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Docela dobrej díl, škoda že skřítci atd. více věří Billie a Christy...
VIDEO online ke shlédnutí

8x19 - Uvězněny v říši snů

28. července 2011 v 18:10 8. série
O čem ten díl je:
Mikelle, 20 letý budoucí světlonoška, čelí světlokazovi jménem Sid. Paige se tam dostane včas a přenese se pryč i s jejím novým nevinným. Sid unikne a přenese se do základny světlokazů, kde Salek, šéf doupěte, je vysoce zdrcen, že Sid zklamal a nezabil Mikelle a Paige. Nyní když ví, že je Mikelle chráněna Čarodějkami, Salek ji chce zabít ještě více a dávámu to šanci zabít i sestry. Paige vezme Mikelle do domu. Phoebe a Piper se tom moc nezamlouvá a Paige se to snaží urovnat. Později, Piper zavolá Starší, Sandru, aby zjistila proti komu budou muset bojovat, aby dostaly Lea zpět. Později, Billie a Christy najdou cestu, jak mít sestry společně v domě. Christy pošle sestry do říše snů, takže může získat o nich pár informací. Christy pošle Billie do říše snů také...ale jako hráče, aby sestry přesvědčila, že je také jen sen a není tam reálná. Sen Phoebe se odehrává v Bay Mirror a objevuje se tu i její dcera a Coop. Paige sní o Henrym. Sen Piper se odehrává v P3, kde se skupina neukázala. Také sní o její budoucnosti s 80 letým Leem a domě plném vnoučat. Jejich cesta do říše snů pomůže sestrám pochopit, jak se nedávno zachovaly. Christy se snaží přesvědčit Billie, že sestry musí být zastaveny, protože jsou sobecké a užívají své schopnosti pro osobní zisk...

Kouzla, která v tom dílu zazněla:
bez kouzel

Pár fotek z dílu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zajímavý díl to je, čarodějky ulehnou do říše snů...
VIDEO online ke shlédnutí

Která fotka se má stát na měsíc SRPEN?

28. července 2011 v 15:25 Fotky měsíce
Vybrala jsem 8 fotek :D (fakt už mi dochází nápady :D)

Vyberte jako vždy tu nej fotku

Narozeniny - Birthday
imagebam.com

pixelka, která se může hodit: